Home To Go
Home To Go
Як ми будуємо
Фундамент
На зведення фундаменту в будівництві виділяється близько 30% від загальних витрат, але його роль у цілісності будівлі, мабуть, значно більша. Адже поганий фундамент може зруйнувати найміцніші стіни. Саме тому ми приділяємо йому особливу увагу: на створення фундаменту йде 21 день — що в нашому випадку становить майже третину від усього будівельного процесу.


Ми використовуємо монолітно-стрічковий фундамент — смугу залізобетону, яку ми вкладаємо під опорні стіни будівлі. Таким чином вага конструкції розподіляється рівномірно, що дає нам можливість встановлювати на ньому будинки різної масивності. Такий вид фундаменту вважається одним із найбільш довговічних та надійних, а також економних, адже при його створенні використовується менше будматеріалів порівняно з іншими видами.


Основою МСФ є піщана та гравійна подушки, вкриті гідроізолюючими матеріалами, що також допомагає у рівномірному розподілі ваги будівлі та запобігає розмиттю ґрунту. Сам фундамент складається із залізного каркасу, залитого бетоном та облицьованого керамічною плиткою.
Стіни
Створення стін відбувається за сучасною європейською технологією. Ми використовуємо залізобетонні 3D-панелі, всередині та ззовні утеплені пінопластом. Завдяки такій структурі, стіни здатні зберігати температуру, задану в приміщенні: взимку вони не випускають тепло, а влітку зберігають прохолоду. Це не тільки робить ваше перебування в будинку комфортним, а й дозволяє економити на комунальних послугах.


Опорні стіни встановлюються на монолітно-стрічковий фундамент, після чого металеві закладні елементи конструкції зварюються між собою. Шви на стиках стін обробляються піною та штукатуркою. Ззовні стіни покриваються штукатуркою «під шубу» (методом розбризкування розчину на поверхню) та фарбою. Для створення міжкімнатних перекриттів використовуються газоблоки товщиною 10 см. Завдяки вказаним матеріалам та технології досягається монолітна цілісність усього будинку, а також хороший рівень шумоізоляції.
Стеля
Основу стелі (висотою 2,60 м) складають дерев'яні балки, що кріпляться до зовнішніх стін та внутрішніх перекриттів будівлі. Далі на них встановлюються ОСБ-плити — вологостійкі багатошарові листи, що складаються із деревної стружки та різноманітних смол. Ця поверхня вирівнюється металевим профілем та вкривається плитами гіпсокартону, порожнини між балками при цьому заповнюються мінеральною ватою. Стики гіпсокартонних листів обробляються армованою сіткою та заповнюються шпаклівкою. Після цього вся стеля підлягає фінальному шпаклюванню, шліфуванню та фарбуванню. Така конструкція відрізняється особливою міцністю, гарною теплоізоляцією та звукопоглинанням.
Дах, вікна та двері
Дах вкривається утепленою металочерепицею. Для вікон ми використовуємо металопластикові склопакети з енергозберігаючим напиленням срібла, а для зовнішніх входів — металеві двері (протиударні/протипожежні). Все це — українського виробництва.
Комунікації
Каналізація
Каналізація складається з індивідуального септика (від 4,5 куб. м.) з бетонними стінами, який підлягає очищенню 1-2 рази на рік. Від нього до будинку підводяться металопластикові труби (розведення труб — горизонтальне).
Водопостачання
Для забезпечення водопостачання під час придбання земельної ділянки необхідно звернутися до геодезиста, який зможе оцінити глибину, на якій знаходиться вода. Далі буриться свердловина цієї глибини — вона і буде джерелом води для будинку.


Важливо знати, що не вимагається жодної підготовки чи узгодження проектно-кошторисної документації для буріння свердловини для приватного будинку. У подальшому свердловина буде вашим джерелом води й ви не матимете потребу в послугах Водоканалу. Так як у самому будинку розведення труб виконується за проектом, ви можете встановити бойлер і не залежати від державного водопостачання.
Опалення
У проекті будинку передбачено котельню, в якій можно встановити твердопаливний котел тривалого горіння (в ньому як паливо використовують дрова, вугілля, брикети, торф, тирсу та деревне сміття) або електричний водонагрівний котел. Це забезпечить будинок опаленням та гарячою водою. Твердопаливний котел економічно вигідніший, адже необхідні йому види палива дешевші за газ та електроенергію. Для встановлення котла також непотрібно узгоджувати жодної документації.
Електроенергія
У проекті будинків ми повністю виконуємо та враховуємо розведення електрики з виводами розеток та вимикачами. Для проведення електроенергії до будинку необхідно оформити правоустановчі документи, а саме замовити проект на підведення електроенергії в Обленерго та встановити лічильник.


Підключення електроенергії до житлового будинку чи ділянки в приватному секторі зазвичай здійснюється за допомогою опор повітряної лінії електропередач (ПЛЕ) самоутримним ізольованим проводом. Лічильник встановлюється у шафі обліку на фасаді будівлі. Окрім того для укладення договору з Обленерго необхідно отримати Технічні умови, а також виконати та узгодити проект електропостачання.
Давайте поговоримо!
Call Close
Давайте поговоримо!
Або зв'яжіться з нами за номером
+38 (044) 587-91-10
Ми допоможемо вам обрати модель та обговорити усі деталі будівництва. Ваш будинок буде готовий вже за 3 місяці.
Київ, вул. Тверська 6, офіс 517
(044) 587-91-10
(099) 938-02-22
(068) 799-02-22
info@hometogo.com.ua
Made on
Tilda